İnci Gemi İşletme Ltd. Şti.

Inci Gemi Işletme Ltd Şti olarak onlarca yıllık tecrübemizle kuru yük gemilerine ticari, teknik ve personel işletmesi hizmeti sağlamaktayız.

Filo gemilerimiz için birinci sınıf bir deniz taşımacılığı hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyeti temin etmek ve müşterilerilerimizle uzun vadeli ilişkiler geliştirirken büyümek ilk hedefimizdir.

Şirketimiz yeni inşaa danışmanlığıda dahil olmak üzere gemilere ticari (bağlantı aşamasından geminin geri teslimine kadar geçen tüm süreç), teknik (a'dan z'ye teknik danışmanlık ve gemi işletilmesi), personel (mürettebat bulunması ve donatanın acetası olarak donatan adına mürettebatın isdihtam edilmesi) işletmesi yapar. Bunların yanı sıra tüm ikmallerinin ayarlanması (malzeme, yakıt, yedek parça, vs.), muhasebe ve finansman yönetimi gibi konularda da hizmet verir.

 

Üye olunan kurumlar: Garanti Altında Olmayan Hususlar

Sitede "olduğu gibi", "elde edildiği gibi" temeliyle yayınlanmakta olan bilginin kanuni, zımni veya açık ifade yoluyla hiç bir şekilde garantisi verilmemektedir. Siteyi kullanımınızdan doğabilecek riskler sadece Sizin sorumluluğunuzdadır. Sitenin, erişmek istediğiniz her an kullanımınıza açık olması, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi, erişimin kesintisiz olması, bilgi iletiminde gecikme/ başarısızlık/ hata/ kasıtsız ihmal veya kayıpların olması, virus ya da diğer bulaşıcı veya yok edici özelliklerin bulaşması veya bilgisayar sisteminizde herhangi bir zararın oluşması konusunda şirket sorumlu olmayıp herhangi bir garanti de vermemektedir. Bilgi ve/veya ekipmanınızın yeterli şekilde korunması, yedeklenmesi ve bilgisayar virüslerine veya diğer zarar verici özelliklere karşı yerinde ve uygun önlemlerin alınmasında tüm sorumluluk size aittir.


HTML5 templates